Маршрут: Київ – Львів – Микуличин – Яремче – Верховина* – Буковель* – Івано-Франківськ – Київ
Мінімальна вартість: 6900 грн
Транспорт: Автобус
ПРОГРАМА ТУРУ
1 день
Львів в різдвяних ярмарках
Для туристів, які подорожують автобусом:
06:00 год – збір групи та виїзд з м. Київ від ст. м. “Житомирська”.
07:30 год – зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал.
Переїзд до м. Львів.
Для туристів, які подорожують потягом:
Прибуття у Львів до 14:00 год.
Запрошуємо на колоритний обід в одному з Львівських ресторанів! (За додаткову плату)
Львів по-особливому красивий в новорічно-різдвяний період, то ж запрошуємо на пішохідну екскурсію – «Львів в різдвяних ярмарках». Екскурсія охопить центральну історичну частину міста, що занесена до переліку світової спадщини ЮНЕСКО. Ви зможете побачити площу Ринок, Оперний театр, Успенську церкву, Домініканський собор, вулицю Вірменську із церквою, дізнаєтеся, де знаходиться легендарна “Криївка”, як добувають каву в “Копальні кави”, яке найкраще львівське пиво та які найсмачніші солодощі у Львівській майстерні шоколаду.
Так само, як і в інших європейських містах, у Львові набув популярності Різдвяний Ярмарок – це епіцентр святкувань із безліччю цікавих заходів та подій.
Співи, веселощі, солодощі та гаряче вино, мед, вареники, пампушки, млинці, смажені ковбаски, новорічні сувеніри та подарунки, колядки та забави, тепла святкова атмосфера та різдвяний настрій – все це тільки у Львові.
Тут вузькими вуличками крокували галицькі князі, польські королі, австрійський цісар, а тепер – тисячі містян та туристів. Тож запрошуємо і Вас!
Вільний час у місті.
Переїзд в готель. Ночівля.
2 день
Зустрічаємо Різдво та Новий Рік
Сніданок.
Запрошуємо познайомитись з туристичною перлиною Карпат – містом Яремче!
Якщо Ви вирішили відвідати Карпати, то варто познайомитись з м. Яремче. Це чепурне і симпатичне містечко прекрасне в будь-яку пору. Ви відвідаєте унікальну дерев’яну церкву в монастирі Св. пророка Іллі та прогуляєтеся вуличками міста.
Огляд Яремчанського водоспаду «Пробій». Гуцули впевнені, що місця біля гірських водоспадів мають потужну енергетику. Біля «Пробію» її відчує кожен. Можливість пролетіти над водоспадом по підвісній канатній дорозі (зіп-лайн) і отримати незабутні враження (за хорошої погоди). Поруч з водоспадом – базари гуцульських сувенірів – різьблений кухоль, теплі в’язані шкарпетки з вовни, глиняний сервіз ручної роботи, традиційну вишиванку чи навіть теплий ліжник — все, чим тільки багата Гуцульщина, можна придбати у місцевих майстрів!
Запрошуємо на дегустацію у броварню «Микуличин»! (500 грн/особу). Броварня «Микуличин» — побудована 2002 року в селі Микуличин і по праву стала візитівкою сучасного Микуличина. Основний напрямок, котрий взяв колектив пивоварні, – натуральність та автентичність. Вариться пиво в натуральний спосіб під власною торговою маркою пиво Гуцульське. Технологія варіння пива передбачає використання сировини виключно натурального походження. Для виготовлення пива на виробництві використовується чотири сорти солоду пивоварного, два типи хмелю, дріжджі низового бродіння (Saccaromyces carlsbergensis), дріжджі верхового бродіння та Карпатська джерельна вода. Для варіння використовується варильне відділення, з ємностями для бродіння. Бродить сусло протягом 7 днів. Дозріває пиво 14 днів у відділенні дозрівання пива. Випускається ряд сортів пива під торгівельною маркою «Гуцульське»: світле Ювілейне 2012, темне пшеничне, медове (медове пиво виготовлене з добавлянням меду з пасіки власника пивоварні), ягідне, житнє, шафран, квас “Житній”.
Вільний час для підготовки до зустрічі Різдва / Нового 2023-2024 року!!!
3 день
Верховина – столиця Гуцульщини
Пізній сніданок.
Продовжуємо знайомство з Карпатським краєм!
Пропонуємо факультативну екскурсію «Верховина – столиця Гуцульщин!» (600 грн/дор., 500 грн/дит)
Запрошуємо на оглядову екскурсію у Верховині.
На Верховину мальовниче високогірне селище Жаб’є, розташоване поблизу вершин Чорногірського хребта, перетворилося у 1962 році. А перша писемна згадка про нього відноситься до 1424 року. В той час майбутній центр Гуцульщини перейшов у власність Влада Драгосимовича в якості дара від литовського князя Свидригайла. Навколо назви селища точиться низка легенд – від колишнього панування на його місці боліт з неймовірною кількістю жаб до прізвиська Жабка, що належало першому жителю Верховини, чи, навіть, імені гуцульского бога вогню.
Естетів-романтиків Верховина зачарує приголомшливими краєвидами, а гурмани відчують справжню насолоду від самобутніх гуцульських страв.
А щоб відкрити для себе особливості таємничої гуцульської культури, пропонуємо вам відвідати унікальні музеї Верховини:
– Музей фільму “Тіні забутих предків”, де дізнаємося історію зйомки кіношедевру та побачите автентичні гуцульські одяг та предмети побутого вжитку;
– Музей етнографії ім. Романа Кумлика, де навчимося посилати повідомлення в сусіднє село, грати на сопілці і правильно пов’язувати хустку;
– Музей магії, де почуємо розповідь про способи боротьби з духами, що населяють гори, ліси, річки та озера, про магічні знаки та предмети, про людей з надприродними властивостями і безліч містичних легенд.