АВТОБУС КИЇВ – БУКОВЕЛЬ 2020-2021

Пропонуємо прямий автобус за маршрутом:

Київ – Житомир – Рівне – Тернопіль – Кременець – Івано-Франківськ-Яремче – Микуличин – Татарів – Буковель.

Чому варто їхати автобусом? Зручно, надійно і гарантовано, а ще, важливо недорогий варіант для подорожей. Наш рейс із Києва в Буковель слідує на пряму і в процесі поїздки Вам не доведеться шукати додаткові пересадки, що економить Ваші кошти і час. Вечірній переїзд, теж має свої плюси, вже вранці Вас зустрічають краси Карпат.

Трансфер туристам пропонуються відповідно до вимог до пасажирських перевезень по Україні, узгоджені ліцензії і страховки на які подорожують. Всі послуги поїздки намагаємося виконувати виключно в дотриманні з вимогами: комфортний переїзд, надійний автотранспорт, мінімальний час в дорозі, гарантований виїзд.

ГРАФІК  РУХУ  АВТОБУСУ РЕЙС: КИЇВ – БУКОВЕЛЬ

Місто відправлення

Місце посадки

Час відправлення
Київ метро Житомирська, проспект Перемоги, 134, автосалон Infiniti 19:00
Житомир проспект Незалежності, 95 АЗС БРСМ (навпроти автовокзалу) 21:00
Новоград-Волинський Вул. Шевченка, 50 Квітковий базар  (навпроти автовокзалу) 22:30
Рівне  Вул. Київська 110, Зоопарк 23:45
Дубно Вул. Замкова 21, Базар 00:30
Кременець вул. Дубенска, 138, автовокзал 01:00
Тернопіль Вул. 15 А Квітня,1А, АЗС ОККО 02:15
Монастириська Вул. Тараса Шевченка 9А, АЗС ОККО 03:45
Івано-Франківськ Вул. Незлежності,  95, автобусна зупинка кінотеатр Космос 04:45
Надвірна Вул. Шевченка, 21 автомагазин 05:30
Яремче Вул. Свободи, 234, автовокзал 06:00
Микуличин Вул. Грушевского, 68Б, Гуцульська Пивоварня 06:20
Татарів Вул. Незалежності, 20, Загадка Карпат 06:40
Буковель 1й паркінг 07:00

 

ДАТИ ВИЇЗДІВ

МІСЯЦЬ ДАТА ВІДПРАВЛЕННЯ  із Києву:
Грудень 03.12.2020; 04.12.2020; 06.12.2020; 10.12.2020; 11.12.2020; 13.12.2020; 17.12.2020; 18.12.2020; 20.12.2020; 24.12.2020; 25.12.2020; 27.12.2020; 29.12.2020; 30.12.2020.
Січень 05.01.2021; 06.01.2021; 10.01.2021; 14.01.2020; 15.01.2021; 17.01.2021; 21.01.2021; 22.01.2021; 24.01.2021;28.12.2021; 29.12.2021; 31.12.2021
Лютий 04.02.2021; 05.02.2021; 07.02.2021; 11.02.2021; 12.02.2021; 14.02.2021; 18.02.2021; 19.02.2021; 21.02.2021; 25.02.2021; 26.02.2021; 28.02.2021
Березень 04.03.2021; 05.03.2021; 07.03.2021; 11.03.2021; 12.03.2021; 14.03.2021;18.03.2021;19.03.2021; 21.03.2021; 25.03.2021; 26.03.2021

ГРАФІК  РУХУ  АВТОБУСУ : БУКОВЕЛЬ – КИЇВ

Місто  відправлення

Адреса\орієнтир

Час відправлення
Буковель 1й паркинг, площадка 19:00
Татарів вул. Незалежності, 20 Загадка Карпат 19:20
Микуличин вул. Грушевского, 68Б, Гуцульская Пивоварня 19:40
Яремче Ул. Свободи, 234, автовокзал 20:00
Надвірна вул. Шевченка, 21, автомагазин 20:30
Івано-Франківськ Ул. Незалежності, 46, автобусна  зупинка  «Кінотеатр Космос» 21:00
Тернопіль вул. 15  квітня, 14. АЗС ОККО  біля заводу  “Оріон” 23:30
Кременець вул. Дубенська, 138, автовокзал 01:00
Новоград-Волинский вул. Шевченка, 45, автовокзал 03:40
Житомир проспект Незалежності, 95, АЗС БРСМ (біля  автовокзалу) 05:00
Київ метро Житомирська (кінотеатр Екран) 06:30
*час зазначений  орієнтовно  і  залежить від погодних умов  та  завантаженності  траси.

ДАТИ ВИЇЗДІВ

Грудень 03.12.2020; 06.12.2020;  10.12.; 13.12; 17.12; 20.12; 24.12; 27.12.2020; 30.12.2020
Січень 03.01.2021; 10.01.2021; 14.01.2021; 17.01.2021; 21.01.2021; 24.01.2021; 28.01.2021; 31.01.2021
Лютий 04.02.2021; 07.02.2021; 11.02.2021; 14.02.2021; 18.02.2021; 21.02.2021; 25.02.2021; 28.02.2021
Березень 04.03.2021; 07.03.2021; 08.03.2021; 11.03.2021; 14.03.2021; 18.03.2021; 21.03.2021; 25.03 2021; 28.03.2021

Вартість квитка на маршрути:

 
 

Квиток на автобус для рейсів

Київ –Буковель 

Буковель – Київ:

Дорослі Діти до 12 років
Київ – Кременець 400 350
Київ – Тернопіль 400 350
Київ – Івано-Франківськ 500 450
Київ – Надворна 530 480
Київ – Яремче 550 500
Київ – Микуличин 570 520
Київ – Татарів 590 540
Київ – Буковель 600 550
Житомир – Тернопіль 400 350
Житомир – Івано-Франківськ 430 380
Житомир – Надворна 460 410
Житомир – Яремче 480 430
Житомир – Микуличин 500 450
Житомир – Татаров 520 470
Житомир – Буковель 530 480
Новоград-Волинський – Івано-Франковськ 400 350
Новоград-Волинский – Надворна 430 380
Новоград-Волинський – Яремче 450 400
Новоград-Волинський- Микуличин 470 420
Новоград-Волинський – Татаров 490 440
Новоград-Волинський – Буковель 500 450