Гуцульське Різдво у Карпатах

Маршрут

Київ/Ваше місто – Івано-Франківськ – Косів – Шешори – Пістинь – Буковець – Криворівня – Верховина –Тюдів – Усть-Путила – Яворів – Ворохта – Буковель – Яремче – Івано-Франківськ – Київ/Ваше місто

Дата туру – 05.01.2021

Вартість туру – 4250грн

Карпати – це свіже гірське повітря. Білосніжні гірські вершини і рипучий сніг під ногами, дивовижний колорит карпатських сіл, гостинність і щирість місцевих жителів…

Либонь, немає в Україні свята веселішого, ніж Різдво! А зустріти Різдво на Західній Україні – це все одне, що потрапити прямісенько у казку!

Веселе, магічне, зі справжнім гуцульським колоритом і магією старовинних традицій, свят-вечір із усталеним набором пісних страв, вертепи, колядки та колядники – запрошуємо вас на різдвяні свята до Косова! Саме тут, а ще у Криворівні і Верховині 7 січня колядники повсюдно співають древніх обрядових пісень – це колядка-фест, дійство, яке має побачить кожний!

А ще – вертепи і різдвяна хода, безліч цікавих екскурсій, музеїв, старовинних церков і веселих дегустацій, покатушки на лижах, сноубордах і навіть джипінг! Кращих канікул для всієї родини годі й шукати.

Приєднуйтесь!

Кількість місць по ранній ціні обмежена!

Виїзд гарантований!

Самые популярные места для зимнего отдыха в Карпатах - Ukraine IS

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1. 05.01.2021

Збір групи в м. Києві, на Центральному залізничному вокзалі о 19:30. Зустріч  із представником турфірми.

День 2  06.01.2021

Приїзд в Івано-Франківськ. Туристи, які подорожують самостійно – приєднуються до групи до 9 год.

Трансфер до міста Косів. Поселення в туристичному комплексі «Байка»На території бази є дерев’яні альтанки, лікувально-оздоровчий комплекс з сауною і басейном, тенісний корт, більярд, ставок для любителів риболовлі, а також унікальний медовий чан.

Сніданок. Екскурсія «Зимові перлинки Прикарпаття».

Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на декілька кілометрів вздовж гірської річки Пістиньки. Вона відома своїми Срібними водоспадами, а Шешорський Гук – один з найгарніших у Карпатах.

Пістинь – невелике туристичне селище в Івано-франківській області. Тут, на території національного природного парку «Гуцульщина», в затишному куточку Карпатських гір, знаходиться резиденція Святого Миколая.

Косів – справжня Мекка унікального декоративно-прикладного мистецтва. Саме тут широко розвинуті народні промисли: різьба по дереву, виготовлення та розпис кераміки, ткацтво, художня вишивка, обробка шкіри та металів. Ви зможете побачити ряд водоспадів і великих порогів на р. Рибниці на південно-західній околиці Косова, між горами Острий та Стіжки, а також унікальну церкву Св. Василія Великого.

Різдвяна «Свята Вечеря» у гуцульських традиціях (вечеря із 12 пісних страв гуцульської кухні). Яке Різдво без Української колядки та вертепу? Ми вас пригостимо кутею, вертепом та колядками.

Детальна інформація щодо вартості вечері буде трохи пізніше.

Ніч у готелі.

День 3.  07.01.2021

Пізній сніданок. Переїзд в «Українські Афіни» – с. Криворівня.

По дорозі зупинка на Буковецькому перевалі (835 м), де є неймовірні краєвиди й місця.

Криворівня – селище, що розташоване у мальовничому куточку Карпат. Краса цих місць надихала відомих письменників, літераторів, митців. Саме тут створювалась повість “Тіні забутих предків”, а Сергій Параджанов зняв видатний фільм за цією повістю. Тут полюбляли відпочивати Іван Франко, Леся Українка, Ольга Кобилянська, Василь Стефаника та Михайло Коцюбинський.

Відвідування церкви Різдва Пресвятої Богородиці – однією із найстаріших церков на Гуцульщині і за всі триста років свого існування ні разу не була зачинена, незважаючи на зміни влади, війни тощо. Офіційною датою заснування церкви є 1719 рік – про це свідчить напис, схований під покрівлею над західним ганком.

Гуцульська коляда у Криворівні – справжній дух різдвяних Карпат. Таку видовищну коляду – зі скрипкою, трембітою, топірцями – побачите лише у Криворівні і Верховині.

Екскурсія “У гості до трембітаря”.

На висоті 700 м. над р.м. біля ошатної дерев’яної хати, екскурсантів зустрічає в гуцульській одежі грою на трембіті – заслужений працівник культури М. Ілюк.

А найбільше наш трембітар заворожує всіх грою на багатьох гуцульських інструментах, які є в його колекції: трембіті, дудці, цимбалах, теленках, флоярах, дримбі, скрипці та дає можливість попробувати всім бажаючим зіграти на тому чи іншому інструменті.

Відвідування музею «Старожитностей Гуцульщини».

Вечеря у колибі. Ви зможете скуштувати національну та гуцульську кухню, в центрі колиби знаходиться вогнище – ватра, тут завжди тепло, по-домашньому смачно та затишно, завжди лунає українська і автентична гуцульська музика.

Повернення в готель. Ніч у готелі.

День 4.  08.01.2021

Пізній сніданок

Факультативна екскурсія на вибір:

1) Переїзд в с. Річка. На вас чекає неймовірна подорож у справжню казку Карпатських гір.

Відвідування маєтку “Гостинний двір у Грепіняків”, який розташований високо в горах (800 м), серед синіх гір та смерекового лісу. До маєтку піднімаємося на транспорті підвищеної прохідності: УАЗ, ГАЗ-66 (незабутні враження, по дорозі зупинки для фотографування).

Катання на позашляховиках викличе у вас неймовірні емоції, подарує масу вражень і дозволить насолодитися фантастичними пейзажами, без значних фізичних зусиль.

Домашній обід з екологічно чистих продуктів, вирощених господарем + шашлик на природі.

Майстер-клас від господаря, який все життя займається різьбою та інкрустацією по дереву, де ви за власним бажанням зможете самостійно виконати один із елементів інкрустації. Також можна придбати вироби й сувеніри у господаря.

Дегустація справжніх гуцульських сирів. Продукцію можна придбати або замовити у господині.

2) Переїзд в с. Космач – чи не найулюбленіше село, яке оспівують в віршах та піснях, змальовують в картинах художники, описують в легендах, знімають в кіно. Це невичерпна скарбниця гуцульської культури, яку продовжують вивчати науковці, а серед відвідувачів все більше знаменитостей.

Відвідування музею «Олекси Довбуша».

Зараз у цій самій хаті розміщується музей, в якому можна побачити все – від предметів побуту та одягу тих часів, до зброї, яку носили опришки. Що в наш час надзвичайно рідкісне явище. Тим не менше, тисячі туристів кожного року відвідують місце смерті легендарного Довбуша не тільки, для того щоб побачити особисті речі опришків, а й вшанувати пам’ять народного героя.

Зупинка на оглядовому майданчику села Космач. Майстер-клас по виготовленню сирних гуцульських коників. 

Гостинний обід у гуцульській хаті. Для бажаючих можна приміряти гуцульське вбрання.

Ніч у готелі.

День 5.  09.01.2021

Сніданок.

Для бажаючих відвідування Косівського базару – основна перевага косівського базару — це справді оригінальні вироби, які можна купити значно дешевше ніж на базарах інших гірських міст.

Факультативна екскурсія «Мале Прикарпатське кільце» (квиток дорослим 300 грн, діти до 12 р. 200 грн).

Сокільська скеля – геологічна пам’ятка природи, яка розташовується на березі річки Черемош, за розмірами скеля сягає 250 метрів в довжину і близько 100 метрів у висоту.

Місце тут дуже мальовниче, а бурхливі води Черемоша на фоні Сокільської скелі та сусідніх гір виглядають особливо заворожуюче.

Кам’яна́ Бага́чка – найвідоміша скеля Буковини, що входить до 100 чудес природи України.

Стрімка скеля нагадує образ сурової жінки. Як наслідок, з цим пов’язано багато легенд, що і пояснюють її назву. За поширеною народною легендою – скупа та жорстока багачка відмовила старій жебрачці у милостині та образила її. Стара у відповідь прокляла кривдницю і багачка в мить скам’яніла. Є різні варіанти цієї легенди, але ця основа всюди зберігається.

Обід у гуцульській колибі.Спеціальний музичний виступ гуцульського самородка пана Дмитра із Ясенова, на прізвисько «Поглумийло» – музиканта, який віртуозно володіє грою на скрипці, де ви почуєте жартівливі гуцульські співанки й перекази. Гарний настрій й незабутні емоції гарантуємо.

По дорозі зупинка на Буковецькому перевалі ( 835 м), де є неймовірні краєвиди й місця.

Відвідування «Гуцульської сироварні» – місце, яке точно сподобається гостям та туристам краю й особливо шанувальникам здорового харчування зі збереженням національних гастротрадицій, місцевої кухні, традиційного застілля.

Під час відвідування «Гуцульської сироварні» гості мають змогу ознайомитись з екофермою та побачити весь процес приготування сиру із козячого молока.

Повернення у готель. Ніч у готелі.

День 6. 10.01.2021

Сніданок.

Екскурсія на пасіку із дегустацією місцевого меду та медовухи. За бажанням дегустація медовухи й карпатських настоянок, а також презентація унікальної медової косметики, при бажанні ви зможете придбати в якості сувенірів те, що сподобалось вам найбільше.

Виселення із номерів. Виїзд на екскурсію «Прикарпатське кільце».

Ворохта – високогірний курорт, тут є комплекс з чотирьох трамплінів з витягом, що завдяки штучному покриттю діють протягом всього року. Для бажаючих підйом на крісельному підйомнику на оглядовий майданчик.

Тут можна побачити унікальну пам’ятку – церкву Різдва Богородиці, яка є яскравим зразком народної дерев’яної архітектури гуцульського краю XVIII століття.

Старовинний віадук, загальною протяжністю сто тридцять метрів з арками, найдовша з яких досягає шістдесяти п’яти метрів. Даний міст побудований з каменю і є найдовшим в Європі.

Переїзд в Буковель – для бажаючих катання на підйомниках, огляд території гірськолижного комплексу.

Яремче – низькогірний курорт, розташований в надзвичайно мальовничій улоговині між горами на березі Пруту.

Водоспад “Пробій” з дванадцятиметровим мостом над ним і найвідоміший в Карпатах гуцульський сувенірний ринок.

Переїзд до Івано-Франківська.

Екскурсія старим містом: Кафедральний собор Воскресіння Христа в стилі бароко, Міська Ратуша 1695 року, вірменська церква 1762 року, можливість прогулятись по «Стометрівці». Це пішохідна частина вулиці Незалежності. Улюблене місце відпочинку мешканців міста. На “стометрівці” знаходяться книгарні, ресторани, піцерії та магазини. Досить часто виступають вуличні музиканти та артисти.

Вільний час в Івано-Франківську на вечерю та сувеніри.

Трансфер на залізничний вокзал. Виїзд до Києва. Завершення обслуговування.

Додаткова інформація

Місця в автобусі будуть розподілені за датою бронювання: достатньо назвати своє ПІБ, і Вам вкажуть Ваше місце.

У вартість входить:

-проживання у вибраному номері зі зручностями;
-5 сніданків
Медична страховка;
Екскурсії за програмою:
Екскурсія на пасіку + дегустація карпатського меду, медовухи
Екскурсія “Зимові перлинки Прикарпаття”
Екскурсія “Прикарпатське кільце”
Екскурсія “Українські Афіни” — с. Криворівня
Екскурсія “У гості до трембітаря”
Оглядова екскурсія по Івано-Франківську
-вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
-трансфер вокзал-готель-вокзал;
-вечеря у колибі

Вартість туру на 1 особу при проживанні в номерах зі зручностями у Туристичному комплексі “Байка”:

Номер напівлюкс – 4250 грн.
Номер двокімнатний люкс – 4550 грн.
Номер півлюкс в котеджі — 4550 грн.

Номер сімейний дерев’яний котедж – 4950 грн.

Вартість за дітей до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері – 3650 грн

У вартість не входить:

Проїзд потягом;
Факультативни екскурсії;
Різдвяна вечеря;
Особисті витрати;
Інші витрати, не зазначені в програмі.