Літня Хорватія вже чекає

Прагнете пригод та вражень, комфортного та затишного відпочинку європейської якості? Тоді запрошуємо вас до Хорватії! Ця країна по вінця наповнена красою природи, колоритом старовинних містечок, ароматами національної кухні, а також гостинністю місцевих мешканців! Курорт Макарська – яскрава перлина у намисті хорватської Адріатики. Місто розкинулось на гірських схилах та зачаровує лагідним морем і затіненими берегами. Хочете побачити все це на власні очі? Тоді гайда з нами! Хорватія чекає на вас!

МАКАРСЬКА РИВ’ЄРА – ВІДПОЧИНОК НА МОРІ!

Хіт сезону!
Київ – Мукачево – Лудберг – Загреб – Національний парк Крка – Макарська (Дубровник; о.Брач – о.Хвар) – Спліт – Трогір – Плітвицькі озера – Лудберг – Ужгород – Київ

set10-image9

Дата: з 04.07.2020 (щотижня)
Тривалість: 14 днів
Ціна: від 499 EUR*

СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ на 04.07 – 499 EUR!

Готель Dalmacija Sunny Hotel від Valamar 3 * (Макарська)!

У вартість входить:
розміщення в готелях по маршруту;
харчування за програмою;
екскурсії з гідом за програмою;
автобусне обслуговування за маршрутом туру.

Вартість по датах виїзду за умови раннього бронювання туру

04.07 – 499 EUR – гід Олексій Скарін
11.07 – 549 EUR – гід Олександр Цегельник
18.07 – 549 EUR – гід Олена Єлізарова
25.07 – 549 EUR – гід Олександр Цегельник
01.08 – 549 EUR – гід Анна Пирогова
08.08 – 549 EUR – гід Олександр Цегельник
15.08 – 549 EUR – гід Олена Єлізарова
22.08 – 599 EUR – гід Олександр Цегельник
29.08 – 599 EUR – гід Анна Пирогова
05.09 – 599 EUR – гід Олександр Цегельник
12.09 – 549 EUR – гід Олена Єлізарова

ПРОГРАМА  ТУРУ

День 1.

Зустріч групи у Києві на Центральному залізничному вокзалі.

Виїзд у Мукачево поїздом №№ 29К, 081 або017 (за розкладом).

Продаж залізничних квитків починається за 45 діб до дати відправлення.

День 2.

Прибуття у Мукачево (за розкладом).

Посадка в автобус. Проходження кордону.

Транзитний переїзд територією Угорщини. Проходження угорсько-хорватського кордону.

Розміщення в готелі в м. Лудбрег. Ночівля.

День 3.

Сніданок. Переїзд у Хорватію.

Загреб — політичний, адміністративний і культурний центр Хорватії. Це місто парків, галерей і музеїв, в якому немає метушні, а життя дихає спокоєм і затишком. Старий Загреб зачаровує своєю камерністю і історією.

Оглядова екскурсія по столиці Хорватії — «Тисячолітній старий Загреб» (складається із автобусної і пішохідної частин): головна площа країни імені бана Єлачича, площа Каптол, Кафедральний собор св. Стефана, церкви св. Марка і св. Катаріни, Єпископський палац, міські ворота й вежа Лотршчак, цвинтар Мірогой тощо.

Переїзд до готелю в районі Національного парку Крка. Поселення. Відпочинок.

День 4.

Сніданок.

Відвідування національного парку Крка (35 євро).

Один із найпопулярніших парків Хорватії з неймовірним багатством флори і фауни, озерами і водоспадами, а також старовинними історичними об’єктами. Тут, насамперед, відпочивають душею і отримують насолоду від неповторної краси і цілющого повітря. А в озерах парку можна купатися!

Виїзд до м. Макарська.

Поселення у готелі «Rivijera». Для групи з виїздом 04.07 — розміщення в готелі Dalmacija Sunny Hotel 3*.

Вечеря. Вільний час.

День 5.

Сніданок, вечеря.

Вільний день для відпочинку на морі.

День 6.

Сніданок, вечеря.

Факультативна морська прогулянка на острови Хвар і Брач (40 євро).

Знамениті острови Хвар і Брач знаходяться прямо перед м. Макарська. Морська прогулянка триває цілий день. На кораблі організовані всі умови для зручного, веселого і незабутнього відпочинку.

Програмою передбачено: перехід до о. Хвар і прогулянка старим містом (без купання); перехід на о. Брач, під час якого відбувається обід на кораблі (риба-гриль, гарнір, вино та безалкогольні напої; обід входить у вартість прогулянки). На острові Брач — купання на знаменитому пляжі «Златни рат». Повернення до м. Макарська (з танцями та розвагами).

Хвар — найсонячніший острів Адріатики і входить до десятки найбільш відвідуваних туристами островів світу. Краса природи, затишні середньовічні містечка, чудова туристична інфраструктура, п’янкий аромат лаванди, місцева кухня і чудове вино щороку приваблюють сюди тисячі мандрівників. Лаванда, до речі, є одним із головних туристичних сувенірів приморської Хорватії, а найбільші її поля знаходяться саме на Хварі.

Брач — острів відомий у всьому світі своїми пляжами (найвідоміший з них – «Золотий ріг») із найчистішою водою на Адріатичному узбережжі Хорватії, а також природною красою та розвиненою туристичною й спортивною інфраструктурою. Острів з давніх-давен славиться своїм білим каменем, з якого побудовані палац імператора Діоклетіана у Спліті, Білий Дім у Вашингтоні, Парламент у Будапешті. А ще цей камінь називають «каменем любові», з якого місцеві майстри виготовлять неймовірні прикраси та сувеніри.

Ніч у готелі.

День 7-8

Сніданок, вечеря.

Вільний день для відпочинку на морі.

День 9.

Сніданок, вечеря.

Факультативна екскурсія до м. Дубровнік (50 євро).

Наймальовничіша екскурсійна подорож до Південної Далмації, серцем якої є місто Дубровник — «Перлина Адріатики», один із найпрекрасніших пам’ятників Європи епохи Відродження, який стоїть в одному ряду з Венецією, Амстердамом і знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Це місто-казка, місто, де переплелися і поєдналися культурні традиції і набутки одразу декількох століть, релігій і цивілізацій. Місто найвправніших торговців, дипломатів, корабелів, моряків, майстрів золотих справ. Вісімсот років Дубровник був державою-республікою і без зброї відстоював свою незалежність від посягань таких надпотужних конкурентів, як Венеція, Візантія і Османська імперія. Дубровник належить до найвідвідуваніших туристами міст Європи і світу.

Дорогою до Дубровніка мандрівники також побачать регіон Бачинських озер і унікальну долину річки Неретва. Бажаючі можуть покупатися на дубровницьких пляжах.

Ніч у готелі.

День 10.

Сніданок, вечеря.

Вільний день для відпочинку на морі.

День 11.

ніданок. Виселення з готелю.

Комфортна і невтомлива поїздка мальовничим узбережжям, наповнена чудовими враженнями від знайомства з унікальними архітектурними ансамблями, історією і красотами Середньої Далмації.

Оглядова екскурсія по Спліту і Трогіру.

Спліт — головне місто Далмації, яке часто називають найурочистішим містом Хорватії. «Німа Спліта до Спліта», — кажуть містяни, що значить: немає такого міста, яке б могло зрівнятися із його красою. Головною пам’яткою міста є величний і грандіозний за масштабами палац римського імператора Діоклетіана, на території якого розташувалися собор Святого Домна, римська площа Перістіль, капела Святого Мартіна, храм Юпитера тощо. Увесь палацовий комплекс знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Жодного туриста не може залишити байдужим краса набережної середньовічного міста і торгові вулички.

Трогір — місто-музей, занесене до списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО. Трогір нагадує собою вишукану кам’яну скриньку, яку зробив майстер-чарівник і наповнив її таємницями-прикрасами. А ще старе місто порівнюють з готовим до виходу у море вітрильником і, здається, ось зараз на монастирські та церковні «щогли»-вежі, що височіють над містом, напнуть вітрила — і місто-корабель вийде у мандри…

Трогір заснували ще давньогрецькі колоністи у ІІІ столітті до н. е. У Центральній Європі він вважається найкраще збереженим романсько-готичним містом. Головною пам’яткою є Собор Св. Лаврентія, портал західних воріт якого виготовив далматинський скульптор і архітектор Радован. Хорвати говорять, що аби щезли у країні всі визначні пам’ятки, а залишився лише Трогір зі своїм собором, то цього було б достатньо, щоб про нас знав увесь світ.

Переїзд у готель в районі Національного парку «Плітвицькі озера». Поселення, відпочинок.

День 12.

Сніданок.

Відвідування Національного парку «Плітвицькі озера» (45 євро).

Національний парк «Плітвицькі озера» є справжньою перлиною світового рівня і входить у першу сотню об’єктів, що знаходяться під охороною ЮНЕСКО. Цю унікальну за красою екологічну систему із 16 карстових каскадно розташованих озер, десятків малих і великих водоспадів і печер називають «шматочком раю на землі». Вода в озерах неймовірної прозорості й грає казковими відтінками кольорів, а мешканці озер — різноманітні види риб, птахи — з цікавістю супроводжують відвідувачів парку. Озера по праву є туристичним об’єктом №1 на території Хорватії.

З метою збереження довкілля у парку заборонене використання техніки з двигунами внутрішнього згоряння, кораблики оснащені електродвигунами, а для туристів розроблені пішохідні маршрути з місцями для відпочинку. Тому для відвідування парку потрібно обов’язково мати зручне для прогулянок на природі взуття.

Виїзд до м.Лудбрег. Поселення в готель. Відпочинок.

День 13.

Сніданок. Виселення з готелю.

Транзитний переїзд територією Угорщини.

Прибуття в Ужгород.

Посадка на поїзд № 029Л. Виїзд до Києва (за розкладом).

Продаж залізничних квитків починається за 45 діб до дати відправлення.

День 14.

Прибуття до Києва (за розкладом).

Додаткова інформація

Дати, на які необхідно купувати залізничні квитки, відповідно до дати Вашого бронювання:

(виїзд з Києва — субота, виїзд з Ужгорода — четвер)

04.07 — 16.07
11.07 — 23.07
18.07 — 30.07
25.07 — 06.08
01.08 — 13.08
08.08 — 20.08
15.08 — 27.08
22.08 — 03.09
29.08 — 10.09
05.09 — 17.09
12.09 — 24.09