ВОЛИНЬ + БІЛОВЕЗЬКА ПУЩА

ДАТА ТУРУ –  23.08.2018-26.08.2018          

           ДНІВ ТУРУ:     4 дні/ 3 ночі (1 нічний переїзд)

Під час нашого туру, Ви побачите прекрасну Волинь і один день побуваєте  за кордоном! Побачите одну з найважливіших пам’яток Білорусі – Біловезьку пущу, а також, побуваєте на чотирьох озерах Шацького національного парку.  Ну, і звичайно, побачимо справжню перлину Шацьких озер – легендарний Світязь. 

   1 День   Київ

images

3:15 Група збирається на станції метро Житомирська

23:30 Автобус відправляється з місця зустрічі. Кожні 2-3 години автобус буде робити короткі зупинки для вашої зручності.

   2 День  Шацькі озера

08:00 Прибуття в с.Світязь. Цього дня відпочиваємо на Шацьких озерах.

Екскурсійна програма дня:
 Вирушаємо на автобусно – пішохідну екскурсію по Шацькому національному природному парку, де на власні очі зможемо побачити і оцінити одне з природних чудес України – озеро Світязь. Сьогодні ми прогуляємося по тінистих стежками волинських лісів і почуємо старі легенди озер Шацького комплексу. На шляху у нас будуть ще озера Пісочне, Люцимир і Перемут. А також відвідаємо Петропавлівський монастир, живописно розташувався на березі озера Світязь.

Розважальна програма – РОДЗИНКА туру!
Обід-пікнік (вуха, смажена рибка, овочі, гарнір і справжня волинська гостинність чекають Вас).

Вільний час. Відпочинок на озері Світязь. Озерна вода має цілющі властивості, адже в своєму складі вона має срібло, йод і гліцерин, завдяки чому шкіра після купання м’яка і гладенька.

 

3 День   ЕКСКУРСІЯ В БІЛОВЕЗЬКУ ПУЩУ

Біловезька пуща – одна з найважливіших пам’яток Білорусі. Це залишки пралісу, що простягався колись від Балтійського моря до річки Буг і від Одера до Дніпра. Рішенням ЮНЕСКО Національний парк «Біловезька пуща» включений до Списку Всесвітньої спадщини людства.

05:00 – Виїзд на кордон з Білорусією. Перетин кордону.
Під час переїздів екскурсовод розповідатиме багато цікавого про Волинь, про Білорусь, Біловезьку пущу. Подорож буде пізнавальна та інформаційно насичена. Дорогою робимо зупинку, щоб обміняти валюту на білоруські рублі.

 • Екскурсія в Музей природи. одиним з найсучасніших природознавчих музеїв Європи Експозиція музею розповідає про історичне минуле заповідника та надзвичайно багатий тваринний і рослинний світ Біловезької пущі. Поринути в красу первісної природи допоможуть звуки природи, які Вас супроводжуватимуть в залах музею: шум лісу, звуки дощу, спів птахів, ричання лісових звірів. В Музеї природи буде цікаво і дітям, і дорослим.
 • Відвідання вольєрів з тваринами. Це невеликий лісовий зоопарк. Олені, зубри, кабани та ведмеді не залишать Вас байдужими.
 • Екскурсія до резиденції Діда Мороза. Білоруський Дід Мороз живе саме тут і приймає відвідувачів цілий рік. Це казкова садиба з численними будівлями і сюрпризами, де Ви відчуєте себе у справжній казці, і звичайно ж, у кожного буде унікальна можливість загадати бажання, сфотографуватися на пам’ять та отримати подарунок. Атмосфера казки надовго залишиться у Ваших спогадах.
 • bilovezka_pushcha

Купуємо сувеніри та вирушаємо  до міста Брест. Зробимо зупинку в місцевому супермаркеті, аби ви мали змогу придбати продукцію білоруських  виробників та привезти додому гостинців))

Переїзд  на кордон. Проходження кордону.

22:00 Орієнтовний час повернення до готелю.

 

Важлива інформація:

Для перетину кордону з Білоруссю закордонний паспорт не обов’язковий, але УВАГА його наявність пришвидшує. реєстрацію! Для дорослих – закордонний паспорт або внутрішній український з усіма фотографіями. Для дітей – свідоцтво про народження та проїзний документ (дитячий закордонний паспорт). Якщо проїзного документа немає – дитина має бути вписаною у закордонний паспорт одного з батьків. У випадку якщо когось із батьків поруч немає – при собі необхідно мати нотаріально завірену довіренність на те, що відсутній батько чи мати дозволяють вивозити дитину за кордон. Турист несе повну відповідальність за правильність і повноту оформлених документів для виїзду за кордон!

4 День     ЛУЦЬКИЙ ЗАМОК

monastyr

09:00 – Сніданок. Виселення з номерів.

Екскурсійна програма дня:

Володимир-Волинський – стародавнє місто Русі зі своєю багатовіковою історією

 • Зимненський жіночий монастир – де природа зачаровує своєю красою, храми монастиря доглянуті й затишні, а монахині – привітні і гостинні. Складається враження, що невидимий купол, зітканий з позитивної енергії, розкинувся над цим місцем. У Зимненському монастирі знаходиться ікона Божої Матері, яку називають «Сімейною». Вона приносить сім’ям мир та злагоду, допомагає бездітним, лікує хвороби очей і навіть зцілює при онкологічних захворюваннях. Аура цього місця, очистить ваші думки від всього непотрібного і доповнить ваш насичений тур духовним відпочинком.
 • Луцький замок – увійшов до списку рукотворних чудес України. Але ніякий рейтинг не зможе передати того враження, яке справляє ця велична споруда. Це один з небагатьох замків України, який прекрасно зберігся. Дивно, але за часів Радянської України замка ніби не існувало. Свідчення про нього не увійшли навіть до фундаментальної «Історії Волині». Можливо, саме завдяки такому збігу обставин замок й донині вражає свою величністю. Оглядова екскурсія. Вільний час.
 • Обід в кафе міста Луцьк.

17.30 Виїзд в Київ images

Бонус тура!

Дорогою додому ми заглянемо в романтичне місце под названием «Тонель кохання»

ВАРТІСТЬ ТУРУ :

Проживання Категорія
номера
Ціна туру на одну людину
Дорослий Дитина до 12 років Одномісне розміщення
Пансіонат Шацькі озера Standart
Twin
с/в в номері
3400 грн 3060 грн 3900 грн
Standart
Double
с/в в номері
3400 грн 3060 грн 3850 грн
Family room
Double
с/в в номері
3400 грн 3060 грн 3900 гр

ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ

 • Проїзд автобусом по всьому маршруту
 • Проживання 2 ночі
 • Харчування: 2 сніданки,1 обід – пікнік,1 обід
 • Екскурсійний та адміністративний супровід
 • Екскурсії по програмі туру:
 • Оглядова екскурсія по Шацькому національному природному парку
 • Оглядова екскурсія по Володимир-Волинському
 • Екскурсія в Святогорський Успенський Зимненський монастир
 • Екскурсія в Білорусію
 • Екскурсія по Луцькому замку
 • Страхування

СПЛАЧУЄТЬСЯ ОКРЕМО

 • Додаткове харчування
 • Вхідні квитки на території Біловезької пущі (Приблизна вартість повного пакету всіх квитків 10$)
 • Особисті витрати (в Білорусії для особистих витрат бажано мати з собою долари або російські рублі. Також, можна розраховуватися банківською карткою)